پنجره مجازی راسپینا اسکای—

پنجره مجازی چیست؟


در زندگی شهری امروزه، در بسیاری از اماکن عمومی و خصوصی نبود پنجره و منظره‌ی مناسب در روحیه افراد تاثیرات مخرب فراوانی دارد. این موضوع ما را بر آن داشت تا با تولید محصولی مشابه آسمان مجازی، برای اجرا روی دیوار با قطر بسیار کم بتوانیم طبیعت و منظره دلخواه شما را به منزلتان دعوت کنیم.
پنجره‌ی مجازی عملا تابلویی از تصویر دلخواه شماست که به نور مزین شده و تا حدوده زیادی حسی واقعی از فضای دلنشین طبیعت را به کمک نور و تصویر در اختیار شما قرار می دهد. این نوع پنجره قابلیت پخش موزیک را نیز دارا می باشد و با فریم های خاص شرکت راسپینا می تواند جزئی از دیزاین بی نظیر منزل یا محل کار شما باشد.

طرح‌های پنجره مجازی

راسپینا پلی میان شما و آسمان آبی


این محصول در ابعاد مختلف بدون محدویت در اختیار کابر قرار می گیرد و به دلیل جنس محکم نیازی به محافظ ندارد و مقاوم است.
پنجره مجازی عموما در اتاق‌ها یا راهروهای نسبتا تاریک یا یکنواخت، منظره‌ای بسیار چشم نواز ایجاد می کند وفضارا روشن‌تر و دلنشین‌تر خواهد کرد.
در گالری محصولات سایت راسپینا اسکای تصاویری به عنوان پیشنهاد طرح پنجره مجازی در اختیارتان قرار داده ایم؛ این تصاویر با کد P نشان داده شده است. همچنین شما می‌توانید با کمک مشاوران فروش و طراحان راسپینا طرح‌های دیگر و حتی لوگوی شرکت یا عکس‌های مورد علاقه‌ی خودتان را به شکل پنجره‌ی مجازی در اختیار داشته باشید.