نماد سایت سقف کشسان راسپینا اسکای

سقف کشسان در استخرمزایای و معایت استفاده از آن

سقف کشسان کهکشان

راسپینا اسکای تولید کننده ی بهترین سقف کشسان و آسمان مجازی در ایران

مزایاومعایب استفاده ازسقف کشسان دراستخر

در این مقاله در حد توان و تجربه تلاش می شود به مخاطب کمک کنیم تا بتواند از جهات مختلف سقف کشسان در استخر را مورد ارزیابی قرار دهد.چه از لحاظ صرفه اقتصادی برای اجرا در محل پروژه و چه از لحاظ زیبایی و دوام و ماندگاری در بلند مدت و همچنین مشکلاتی که امکان دارد در بلند مدت برای این نوع سقف پیش بیایید.

اجرای سقف کشسان در استخر به دلایل مختلف اعم از مقاومت بالا در مقابل رطوبت و سازه پنهان بودن از نظر عقلانی بسیار عملی درست به حساب می آید چرا که این نوع سقف علاوه بر زیبایی های بصری منحصر به فرد کمک می کند تمامی مصالح به کار رفته و تاسیسات لوله کشی در بالا ی سقف استخر به زیبایی و به طور کامل پوشانده شود.

از دیگر کارامدی های سقف کشسان در استخر میتوان به قدرت نورسانی به فضای کلی استخر در صورت انتخاب طرح مناسب اشاره کرد اما باید به یاد داشته باشیم که نوع متریال مصرفی خصوصا نور در پشت سف کشسان بسیار اهمیت دارد.

حجم نور بسته به کمیت و کیفیت و همچنین دقت در اجرای نور پردازی اصولی پیامد های مثبتی در دراز مدت برای شما خواهد داشت که می توان اینگونه توضیح داد که باعث می شود سف کشسان تا نزدیک به ده سال سال هیچ گونه احتیاجی به باز و بست نداشته باشد و مشکل سوختن نور در پشت سقف کشسان را تا حدود بسیار قابل توجهی بر طرف نماید.

در این صورت باید توجه داشت که شرکت مجری سقف کشسان تکنسین برق حرفه ای برای اجرای سقف کشسان داشته باشد.

 

نور پردازی سقف استخر نواری

باید توجه داشت که در صورت بروز مشکل در پشت سف کشسان در صورت نور پردازی غیر اصولی هزینه ی تعمیر و رفع اشکال میتواند بسیار بالا و غیر معقول باشد زیرا به تجهیزات و عوامل مختلفی برای دسترسی به پشت سقف کشسان نیاز است.

از دیگر اطلاعات مفید در مورد سقف کشسان می توان به توانایی هدایت شبنم و رطوبت به یک سمت اشاره کرد سقف کشسان تلفیقی از نور و رنگ و هنر می باشد.

این هنر هنر دست نصابان سقف کشسان است که می تواند زیبایی های انتخاب شمارا چند برابر کند به این صورت که نصابان با دقت و حوصله باید بتوانند مشکلات کوچکی را که ممکن است از دید مخاطب پنهان بماند را هم برطرف کنند تا سقف کشسان شما در دراز مدت هم زیبایی و صلابت روز اول نصب را داشته باشد.

سقف کشسان در استخر در صورت داشتن فضای مناسب نور پردازی و نصب می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد ما برعکس در صورت نداشتن فضای مناسب علارقم تعهد فروشنده به صورت چشم گیری از زیبایی و چشم نوازیش کاسته خواد شد بهتر است در زمان سفارش سقف کشسان در رابطه با نوع سقف کشسان برای انتخاب حتما با کارشناسان معتبر و معتمد مشورت کنید زیرا سقف کشسان انواع مختلفی دارد که می تواند به فراخور محل اجرای پروژه به شما پیشنهاد شود.

از معدود مشکلاتی که با خرید سقف کشسان بی کیفیت میتواند برای مخاطب اتفاق بیوفتند می توان به تغییر رنگ سقف کشسان پس از مدتی اشاره کرد که در صورتی که از جنس مناسبی بر خوردار نباشد محتمل است و یا پاره شدن متریال سقف کشسان از درز جوش های کناره که این امر هم درصورت دوخت نامناسب برای سقف کشسان امکان پذیر است و همچنین باید توجه داشت که:

سقف کشسان همان طور که از اسمش پیداست در کشش است و در تولید و طراحی از ابعاد اصلی کوچک تر تولید میشود و در هنگام نصب توسط تجهیرات گرمایشی به روی سقف استخر کشیده خواهد شد پس درصد کوچک سازی و تولید میتواند بسیار در نتیجه ی کار موثر باشد.

سقف کشسان در استخر

برای حمایت از ما پیج اینستاگرام شرکت را دنبال بفرمایید

 

در پایان توصیه ای برای خرید امن :دقت بفرمایید تا از شرکت های معتبر خرید بفرمایید اراعه پیش فاکتور و فاکتور مزید اطمینان است در صورت امکان قبل از خرید حتما به صورت حضور در شرکت حضور داشته و نمونه های مختلف را از نزدیک روییت کنید از این که همراه ما هستید متشکریم و تلاش می کنیم هر روز بهتر شویم.

راسپینا پلی میان شما و آسمان آبی

 

 

خروج از نسخه موبایل