نماد سایت سقف کشسان راسپینا اسکای

قیمت سقف کشسان

قیمت سقف کشسان

قیمت سقف کشسان

قیمت سقف کشسان : بی‌شک یکی از موضوعاتی که در هنگام خرید هر جنسی در اولویت شما قرار می گیرد قیمت و بهای خود آن جنس و چه بسا نصب آن است. یکی از بهترین راه ها برای شناختن بهترین شرکت ارائه خدمات مورد نظر و همچنین مقایسه قیمت های آن با سایر شرکت ها سرچ کردن در فضای گوگل است. حالا که به صورت تصادفی به این مقوله برخورد کردید ما به شما می گوییم قیمت سقف کشسان به چه مواردی بستگی دارد و چه مواردی در هنگام نصب آن باید رعایت شود.

سقف کشسان چیست ؟

در درجه اول واجب می دانیم تا در مورد این سقف توضیحات مختصری به شما بدهیم تا اگر آشنایت نسبی با این سقف کاذب ندارید،اکنون با آن آشنا بشوید.سقف کشسان همانند آسمان مجازی یک نوع سقف کاذب به شمار می رود که برای نصب آن از سازه های پروفیلی استفاده شده و با استفاده از هیتر پارچه های کشسان آن گرما دیده می‌شوند و به هر حالتی در می آیند. این سقف به علت تشکیل شدن از موادی به نام پی وی سی بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه فشار بسیار زیاد را تحمل می کنند. علاوه بر آن این سقف در برابر آتش سوزی نیز مقاوم بوده و با گرمای زیاد باعث مشتعل شدن و آسیب رساندن به بقیه خانه نمی شود بلکه فقط حالت جمع شدگی پیدا میکند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد سقف کشسان پیشنهاد میدهیم بخوانید : سقف کشسان چیست ؟

نصب سقف کشسان

سقف کشسان با استفاده از سازه های پروفیلی شروع به نصب میگردد. این سقف بعد از حرارت دیدن توسط هیتر با استفاده از گیره های فلزی که در اطراف سقف نصب شده ثابت می گردند. که این عمل باعث میشود سقف کشسان حالت جمع شدگی پیدا نکند.

 

ویژگیهای سقف کشسان

سقف کشسان متشکل از پارچه های متفاوت از جمله ساتن و جیر وغیره می باشد. تنوع این سقف بسیار بالا است به طوری که می توان آن را در هر رنگی تولید کرد همچنین به علت داشتن حالت کشسانی که به علت وجود ماده pvc در آن است می توان آن را به هر شکلی که مد نظر است در آورد و آن را با سقف مورد نظر همگام سازی کرد.

یکی از مهمترین علت هایی که باعث محبوبیت این سقف شده این است که سقف های کشسان دارای حالت ضد چربی و گرد و غبار می باشد که به همین منظور باعث می‌شود در مکان های متفاوتی اعم از اماکن عمومی و رستوران ها مراکز درمانی و مغازه‌ها و همچنین هتل‌ها از آنها بهره گرفته شود.

عایق صوتی و رطوبت

سقف کشسان عموماً ضد صدا بوده و گرما سرما را از خود عبور نمی دهد و به همین خاطر در سرویس‌های بهداشتی و استخرها تا حد بسیار زیادی بهره گیری می شود ‌.

تایل آسمان مجازی

لازم دانستیم در کنار این موارد تفاوت تایل آسمان مجازی و همچنین سقف کشسان را با شما مطرح کنیم. از تفاوت های عمده سقف کشسان و آسمان مجازی می‌توان به متریال به کار رفته در آن اشاره کرد. به طور کلی مطالب به کار رفته در سقف های کشسان ماده‌ای به نام پی وی  حرف اول را می زند.

اما تایل های آسمان مجازی از جنس ورق های طلق پلکسی می باشد. از شباهت‌های آن می‌توانیم بگوییم که این ورقه های پلکسی نیز قابلیت چاپ اشکال مختلفی را بر روی خود دارد. اما برخلاف سقف کشسان نمی‌تواند به هر شکل و شمایلی دربیاید.

هزینه و قیمت سقف کشسان

در مطالب قبلی برای شما ذکر کردیم سقف کشسان یکی از انواع سقفهای کاذب موجود در بازار هستند. از عوامل موثر در قیمت سقف کشسان می‌توان در درجه اول از متریال به کار رفته در آن اشاره کرد. این سقف به علت داشتن جنس های متفاوت می تواند در هر قیمتی عرضه شود.

 

قیمت سقف کششی چاپی

عامل ها اثر گذار متعددی در انتخاب ارزش این جور از سقف تاثیر گذار هست . اجرای این طرح‌ ها مثل سایر اجناس از پیش مهیا نیست که قیمتی مشخص داشته باشد. و بایستی گذشته از نرخ‌گذاري , محیط عمل , میزان متریال قابل به کار گیری , درزها و ترک های ساختمان و موارد بسیار دیگری بوسیله نصاب و متخصصان بررسی و بعد از آن قیمتی نسبی به شما داده شود .

به طور کلی ۲ دلیل موثر ذیل بیشترین تاثیر را در نرخ گذاری سقف کششی چاپی دارا می‌باشد :

میزان متریال به عمل رفته در سقف
هزینه چاپ طرح عکس سقف کشسان 
و همینطور محیطی که‌این سقف میخواهد در آن اجرا شود از حیث صورت فیزیکی و هندسی و میزان ساعت کاری نصب که می بایست روی آن صورت بپذیرد هم از عاملان کلیدی در گزینش قیمت سقف کشسان خواهد بود .

مثلاً هرچه سقف دارنده زاویه ها و کناره های کنگره و انحنا بیشتری باشد , باید توجه و فعالیت در آن پروژه ارتقا یابد و عملاً سختی فعالیت چندین برابر میگردد . همینطور محصول پارچه ای که در سقف کاذب کشسان چاپی به کارگیری می شود و متراژ آن هرچه از کیفیت و وسعت بیشتری برخوردار باشد طبیعتاً قیمت سقف کشسان نیز ارتقاء می‌یابد.

چرا به کارگیری از سقف چاپی؟

علاوه بر توان اجرای اشکال طرح های هنری و لوگو ها بر روی سقف , شما میتوانید انواع اشکال هندسی سه بعدی را هم توسط این روش روی سقف کاذب چاپی اجرا نمائید .

همینطور در ساخت اینگونه از سقف به هیچ عنوان از مصالح ساختمانی مثل گچ و سیمان بهره گیری نمی شود و به همین منظور میزان آلودگی آن به کمترین حد ممکن می‌رسد . مواد به فعالیت رفته در پارچه های این گونه از سقف , پلیمر بوده که کاملاً ضد حساسیت می‌باشد .

از سایر مزایایی که یک سقف کشسان چاپی داراست نصب راحت و سرعت بالای اجرا و همینطور توان بازگشت سقف به حالت اول آن در کمترین زمان ممکن است .

این سقف ها طرح یکدستی دارا هستند و همین موضوع منجر میگردد در صورت وجود پستی و بلندی در سقف هیچ تاثیری در یکدست بودن سقف کشسان ایجاد نشود.

خروج از نسخه موبایل