نماد سایت راسپینا اسکای

سقف کشسان سقف کششی

سقف کشسان راسپینا اسکای

سقف کشسان راسپینا اسکای

سقف کشسان سقف کششی

سقف کشسان سقف کششی سیستم سقف معلقی است که از دو عنصر اصلی تشکیل شده است

یکی ریل محیطی (احاطه کننده)دیگری غشای اصلی سبک وزن که در طول مسیر ریل کش می‌آید و قرار می‌گیرد  بر خلاف سیستم‌های سقفی موجود نیازی به آویز نخواهد داشت زیرا قابلیت مخفی نمودن اتصالات ریل را دارا میباشد.علاوه بر کاربرد این محصول در سقف، در مصارفی همچون دیوارهای پوششی،توزیع کننده های نور، پانل‌های متحرک نمایشگاه‌ها، و شکل‌های ابداعی، استفاده می‌شود.

و به واسطه‌ی تقویت پشت صحفه و زمینه اختصاصی خود، سبب یک پیوستگی و اتحاد دربین انواع ساختار نور، شبکه مشبک و نقاط ثابت می‌شود.در ابتدا سیستم ریل‌ها در قسمت زیرین سقف اصلی محیط اطراف به دیوار چسبانده می‌شوند؛ سپس باریسول تا پنجاه درجه حرارت داده شده و انبساط باعث می‌شود که سقف کاملاً در درون سیستم ریل‌ها، جایگزین شود.

به محض کاهش دما، سقف مثل یک پوشش طبل ثابت می ماند ریل‌ها در انواع مختلف بوده بر اساس نوع طرح مورد نظر توسط تکنسین‌های اجرایی انتخاب و نصب می‌شوند.سقف کشسان سقف کششی این امکان را فراهم می‌سازد که امکاناتی نظیر سیستم‌های روشنایی اعم از فیبر نوری،لامپ‌های فلورسنت، دستگاه‌های تهویه‌ی هوا،دستگاه‌های حرارتی و صوتی بدون هیچگونه مشکلی نصب شوند.سیستم سقف های کشسان، امکانات و پتانسیل عظیمی برای کاربردهای تجاری و بازرگانی فراهم می‌سازد و به سبب داشتن تنوع رنگی زیاد و سهولت آن در شکل پذیری و شکل دادن،قادر است یک سقف استثنائی بر اساس طرح مورد نظر ایجاد کند و برای انواع کاربردها و موارد استفاده از قبیل ادارات، رستوران‌ها، کلیساها، سینماها، ساختمان‌های خصوصی، سالن‌های کنفرانس ….. بسیار مناسب است.
Button

https://raspinasky.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/

سقف کشسان مدل چاپی

سقف کشسان سقف کششی مدل چاپی

این نوع سقف کشسان سقف کششی همان گونه که از نامش می توان دریاقت قابلیت چاپ تصاویر مختلف و همچنین عبور نور را از خود دارد. عموما کاری بسیار زیباست که میتواند سلیقه ی متفاوت‌پسند ایرانی را به خوبی تامین کند؛ به دلیل یکپارچگی، جنس خاص، عایق صدا بوده حتی به نوعی سقف اصلی را اگوستیک هم می کند و همچنین به خوبی فضای پروژه را روشن خواهد کرد.

دوام بالا و قدرت تحمل بار این محصول در هر متر مربع به 90 کیلو گرم می رسد در مقابل رطوبت به خوبی مقاوم است.

از معایب آن هم می‌شود به دسترسی سخت‌تر به سقف اصلی نسبت به تایل آسمان مجازی نام برد که در صورت نیاز به سقف اصلی حضور نیروی نصاب الزامی است این مورد در هر سه نوع از سقف کشسان شامل می شودButton


https://raspinasky.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/

کشسان چاپی


http:/aspinasky.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/

کشسان لاکی لاکر

کشسان لاکی یا لاکر

سقف لاکر تفاوت های بصری عمده ای با سقف چاپی دارد.

اینگونه که به یک رنگ براق در امده مانند آینه نور اطراف فضای کار شده را در خود منعکس می کند. همچنین قابلیت نورپردازی با فیبر نوری  یا هالوژن را دارد.

در مواردی که فاصله ی کمی تا سقف اصلی باشد، این نوع از سقف کشسان سقف کششی به شدت پیشنهاد می‌شود؛ زیرا فضا را برای مخاطب بازتر همچنین دلنشین‌تر خواهد کرد  همچنین مانند نمونه‌های دیگر سقف کششی عایق صدا، آتنی باکتریال  آنتی استاتیک نیز هست که به سادگی در طی مدت طولانی دوام می آورد  تمیز می ماند و از لحاظ رنگ کاملا ثبات دارد.Button

سقف کسشان ترنس لوسید

کسشان ترنس لوسید یا ترنسلوسنت

سقف کشسان سقف کششی ترنسلوسید و یا ترنس‌لوسنت نوع دیگری از متریال کشسان که به صورت خنثی بوده و کارایی اصلی ان نور رسانی به محیط است. که بیشتر در اماکن تجاری و اداری کاربرد داردو نور فوق العاده‌ای را به صورت یکنواخت به سطح سرازیر می‌کند این عملکرد باعث این است که معتبرترین مراکز تجاری، نورپردازی‌های خود را کنار گذاشته و از این نوع سقف کششی استفاده کنند.همچنین این نوع از سقف باریسول کشسان را می توان با نورهای هفت رنگ آمیخت که بسیار زیباست و توجه مخاطب را نا خودگاه جلب می‌کند.
Button

ظ
https://raspinasky.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/

سقف  ترنسلوسید ترنسلوسنت

خروج از نسخه موبایل