نماد سایت راسپینا اسکای

سقف کاذب کشسان راسپینا اسکای و محیط زیست

سقف کاذب کشسان راسپینا اسکای

سقف کاذب کشسان راسپینا اسکای

سقف کاذب کشسان راسپینا اسکای و محیط زیست پاسخ به یکی از نیازهای امروز جامعه نگهداری بیش‌تر از محیط زیست و رعایت حقوق عمومی است و تخریب محیط زیست معلول نابرابری های اجتماعی و استفاده‏ های غلط از طبیعت و یکی از عوامل تضییع حقوق انسانهاست.

سقف کششی راسپینا اسکای برای محیط زیست و برای حفظ آن محصولی بسیار ارزشمند می باشد. سقف کشسان محصولی کاملا سازگار با محیط زیست بوده و تمامی اجزای آن قابل بازیافت می باشد. علاوه بر آن طول عمر بالای سقف کشسان، مشتریان را تا 30 سال از خرید انواع محصولات مشابه و غیرقابل بازیافت بی نیاز می کند.

سقف کشسان علاوه‌بر زیباسازی محیط از فرضیه طراحی ‏بیوفیلیا (biophilia) استفاده می کند که در آن نشان می‌دهد پیوند نزدیکی بین انسان و موجودات زنده  برقرار است و به نوعی می‌توان آن را همان عشق به طبیعت نامید.

انسان به عنوان اشرف مخلوقات و جانشین خداوند بر روی زمین، حق دارد از نعمتهای خداوند استفاده کند؛ اما این استفاده نباید به طوری باشد که حق دیگران در بهره برداری از این نعمت الهی در خطر قرار گیرد.

به عبارت دیگر، انسان همان‏گونه که حق استفاده و بهره‏مندی از محیط زیست سالم را دارد، مسؤولیت درست استفاده کردن از آن را نیز بر عهده دارد.

ما بر این باوریم سقف کشسان راسپینا با رعایت اصول بهداشتی و همچنین بهره گیری از المان های طبیعی و مواد تشکیل دهنده قابل بازیافت بهترین انتخاب برای محل سکونت و زندگی و همچنین دوستدار طبیعت می باشد 

 راسپینا پلی میان شما و آسمان آبی

مزایای زیست محیطی سقف‌کشسان راسپینا اسکای

***100درصد قابل بازیافت

***صرفه جویی در استفاده از مواد خام، مواد بسته بندی و سوخت برای ارسال

***غیر سمی و بدون کادمیوم

***عدم نیاز به استفاده از مواد شوینده مضر برای شستشوی سقف کشسان

***محصولی بدون آب!…حامی هوای پاک,,,وزن سبک ,,,طول عمر بالا

*** آنتی استاتیک بودن و آنتی باکتریال بودن 

خروج از نسخه موبایل